Az Alu-Style Kft. Székesfehérváron, a Sóstói Ipari Parkban lévő telephelyén elsősorban alumínium profilok, alumínium bútorelemek, bútorajtók, toló- és beltéri ajtók, és polcrendszerek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Termékeink a világ több, mint 35 országában megtalálhatóak.

Mit kínálunk?

  • innovatív környezet
  • stabil, nemzetközi érdekeltségű vállalati struktúra
  • fiatalos csapat
  • kulturált munkakörnyezet
  • versenyképes bér és juttatások

Ha szeretne cégünknél dolgozni, küldje jelentkezését (önéletrajzát és motivációs levelét) a palyazat@alu-style.hu e-mailcímre a konkrét pozíció megjelölésével.

Aktuális állásajánlataink

PÉNZÜGYI / SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Alumínium bútorelemeket és bútorokat gyártó székesfehérvári Alu-Style Kft.

munkatársat keres.

FELADATOK:

  • Pénzügyi folyamatokban való részvétel, együttműködve a cég többi részlegével
  • Vásárolt anyagok, áruk számláinak ellenőrzése, jóváhagyásra küldése
  • Készletérték számítás folyamatos ellenőrzése, szükséges korrekciók elvégzése ERP rendszerben
  • Készletek havi egyeztetése
  • Pénzforgalmi tranzakciók regisztrálása ERP rendszerben
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása, iktatások elvégzése, leltár adminisztratív feldolgozása, stb.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA:

  • minimum középfokú pénzügyi és/vagy számviteli végzettséged van
  • magasszintű Excel felhasználó ismeretek
  • legalább alapszintű angol/német nyelvismerettel rendelkezel
  • gyorsan tanulsz, és terhelhető vagy
  • és előny, ha készletkönyvelésben való jártasságot szerezél egy termelő cégnél (min 2-3 ev gyakorlat)

KIK VAGYUNK:

Az Alu-Style Kft egy 20 éves, osztrák-magyar-olasz tulajdonú középvállalkozás.
Elsősorban magas minőségű tolóajtókat, alu-keretes bútorajtókat, beltéri ajtókat és polcrendszereket gyártunk
Termékeink a világ több, mint 35 országában ismertek.

MIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Érdekes kihívások
  • Nemzetközi környezet egy középmértű cégnél
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, küldd jelentkezésedet (önéletrajz, motivációs levél, bérigény megjelölésével) a palyazat@alu-style.hu címre

SZERELŐ, GÉPKEZELŐ

SZERELŐ / GÉPKEZELŐ

Ha Te olyan, lehetőleg székesfehérvári, esetleg Székesfehérvár környéki, munkájára igényes, gyakorlattal rendelkező szakmunkás vagy, aki szívesen dolgozna minőségi alumínium bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozásunknál, akkor várunk csapatunkba.

Amit kínálunk
  • Állandó, egyműszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Jó hangulatú csapat
Elvárások

Minimum szakmunkás bizonyítvány, vagy gyártó cégnél termelésben (lehetőleg gépkezelőként) szerzett tapasztalat.

Jelentkezésedet BÉRIGÉNY megjelölésével várjuk a palyazat@alu-style.hu e-mailcímre.